HAPPY HEARTS ЛАНЧЕ

ден 2,550.00

Материјал: месинг со розе позлата и кристали
Димензија: 42cm должина и 6cm продолжеток / 2cm x 2.9cm елемент

1 на залиха

код: 01L15-01683 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HAPPY HEARTS ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *