HAPPY HEARTS ЛАНЧЕ

ден 2,200.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 40cm должина и 6cm продолжеток / 1.1cm и 0.6cm елементи

1 на залиха

код: 01L15-01496 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HAPPY HEARTS ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *