HAPPY HEARTS БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,250.00

Материјал: месинг со розе позлата и кристали
Димензија: 16cm должина и 5cm продолжеток / 0.7cm и 0.4cm елементи

1 на залиха

код: 02L15-01517 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HAPPY HEARTS БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *