HAPPY HEARTS БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,150.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 6cm ширина / 0.5cm и 0.25cm кристали

код: 02L15-01238 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HAPPY HEARTS БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.