HAPPY HEARTS БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,900.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 6cm дијаметар и 5cm продолжеток / 0.6cm и 1.3cm елементи

код: 02L15-01380 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HAPPY HEARTS БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *