Попуст!

GRECIAN CHIC ПРСТЕН

ден 3,360.00

Материјал: сребро 925 родирано и тиркиз камен
Димензија: 2.7cm дијаметар

код: 04X01-03741 Категории: , , Ознаки: ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GRECIAN CHIC ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *