GRECIAN CHIC ОБЕТКИ

ден 2,500.00

Материјал: сребро 925 родирано со тиркиз камен
Димензија: 1.3cm дијаметар

1 на залиха

код: 03X01-03017 Категории: , Ознаки: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GRECIAN CHIC ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.