GRECIAN CHIC ЛАНЧЕ

ден 2,500.00

Материјал: сребро 925 родирано и тиркиз камен
Димензија: 41cm должина и 3cm продолжеток / 1.3cm дијаметар на елемент

1 на залиха

код: 01X01-05044 Категории: , Ознаки: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GRECIAN CHIC ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.