Попуст!

GOTH ЛАНЧЕ

ден 3,800.00

Материјал: сребро 925 со розе позлата и кристали
Димензија: 80cm должина

1 на залиха

код: 01X05-01966 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GOTH ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.