Попуст!

GOLDEN DUST ЛАНЧЕ

Original price was: ден 12,400.00.Current price is: ден 9,920.00.

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и полудрагоцени камења
Димензија: 47 cm должина / 2.3cm x 3cm, 2cm x 1.5cm, 1.6cm x 1.3cm и 1.1cm x 0.8cm елементи

код: 01X05-03353 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GOLDEN DUST ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *