Попуст!

GOLDEN DUST ПРСТЕН

Original price was: ден 3,600.00.Current price is: ден 2,520.00.

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 2.7cm x 2cm елемент

код: 04X05-01640 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GOLDEN DUST ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *