Попуст!

GOLDEN DUST ПРСТЕН

Original price was: ден 5,100.00.Current price is: ден 3,570.00.

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 3.2cm

код: 04X05-01649 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GOLDEN DUST ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *