GOLDEN DUST ОБЕТКИ

ден 5,100.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 6.5cm должина / 2cm x 1.5cm и 1.8cm x 1.4cm елементи

 

код: 03X05-02984 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GOLDEN DUST ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *