GOLDEN DUST ОБЕТКИ

ден 6,300.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 4.2cm должина / 1.9cm x 1.5cm и 3.2cm x 2.4cm елементи

код: 03X05-02982 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GOLDEN DUST ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *