GOLDEN DUST ОБЕТКИ

ден 5,900.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и полудрагоцени камења
Димензија: 4.5cm должина / 1.2cm камен

код: 03X05-03277 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GOLDEN DUST ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *