GOLDEN DUST ОБЕТКИ

ден 3,200.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 1.9cm дијаметар / 1.7cm x 1.3cm елементи

код: 03X05-03008 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GOLDEN DUST ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *