GOLDEN DUST ОБЕТКИ

ден 5,400.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 6.2cm должина

код: 03X05-02988 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GOLDEN DUST ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *