GOLDEN DUST ОБЕТКИ

ден 6,500.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 4.3cm должина / 1.8cm x 1.4cm и 2.5cm x 1.9cm елементи

код: 03X05-02987 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GOLDEN DUST ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *