GOLDEN DUST ЛАНЧЕ

ден 8,800.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 60cm + 16cm должина / 3.2cm x 3.8cm елемент

код: 01X05-03357 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GOLDEN DUST ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *