GOLDEN DUST ЛАНЧЕ

ден 8,500.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 44cm должина и 3cm продолжеток / 3.2cm x 2.3cm елемент

код: 01X05-03356 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GOLDEN DUST ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *