GOLDEN DUST ЛАНЧЕ

ден 5,700.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристал
Димензија: 43cm должина и 3cm продолжеток / 1.5cm x 1.3cm и 2.5cm x 1.9cm елементи

код: 01X05-03355 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GOLDEN DUST ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *