Попуст!

GOLDEN DUST ЛАНЧЕ

ден 14,240.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и полудрагоцени камења
Димензија: 60cm должина

код: 01X05-03349 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GOLDEN DUST ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *