GOLDEN DUST ЛАНЧЕ

ден 7,100.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 45cm должина и 3cm продолжеток / 2cm x 1.5cm и 3.3cm x 2.4cm елементи

код: 01X05-03350 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GOLDEN DUST ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *