GOLDEN DUST ЛАНЧЕ

ден 3,900.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 42cm должина и 3cm продолжеток / 1.2cm x 1cm и 1.9cm x 1.4cm елементи

код: 01X05-03351 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GOLDEN DUST ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *