GLOW ЛАНЧЕ

ден 2,800.00

Материјал: сребро 925 родирано
Димензија: 40cm должина и 3cm продолжеток

код: 01X01-05025 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GLOW ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *