GLOSS ЧАСОВНИК

ден 7,200.00

Материјал: метал и кристали
Димензија: 3.8cm дијаметар
Водоотпорност: 3 ATM

код: 11X03-00690 Категорија:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GLOSS ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *