GLOSS ЧАСОВНИК

ден 7,850.00

Материјал: метал со жолта позлата и кристали
Димензија: 3.8cm дијаметар
Водоотпорност: 3 ATM

код: 11X03-00692 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GLOSS ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *