GLEAM ОБЕТКИ

ден 6,200.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата, кристали и бисери
Димензија: 5.5cm должина / 3.8cm елемент / 1cm бисер

код: 03X05-02861 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GLEAM ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.