Попуст!

GLEAM ОБЕТКИ

ден 3,570.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата, кристали и бисери
Димензија: 1.8cm дијаметар / 1cm и 0.8cm елементи

код: 03X05-02820 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GLEAM ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *