GLEAM ОБЕТКИ

ден 5,800.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата, кристали и бисери
Димензија: 5cm должина / 3cm елемент / 1cm бисер

код: 03X05-02862 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GLEAM ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.