Попуст!

GLEAM ЛАНЧЕ

ден 3,570.00

Материјал: сребро 925 со розе позлата, кристали и бисери
Димензија: 42cm должина и 3cm продолжеток / 1cm и 0.8cm елементи

код: 01X05-03249 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GLEAM ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *