Попуст!

GLEAM БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,240.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата, кристали и бисер
Димензија: 16cm должина и 3cm продолжеток / 1cm и 0.8cm елементи

код: 02X05-02197 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GLEAM БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *