GLAZE ЧАСОВНИК

ден 5,200.00

Материјал: метал со розе позлата и кристали
Димензија: 3.6cm дијаметар на куќиште
Водоотпорност: 3 ATM

код: 11L05-00629 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GLAZE ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *