GLAM ОБЕТКИ

ден 1,250.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 0.4cm

код: 03L15-01057 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GLAM ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *