GLAM ЛАНЧЕ

ден 2,000.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 41cm должина и 6cm продолжеток / 0.4cm, 0.5cm и 0.6cm кристали

код: 01L15-01262 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GLAM ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.