GLAM БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,700.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: должината се подесува / 0.7cm, 0.5cm и 0.4cm кристали

код: 02L15-01181 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GLAM БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *