GIFTING ЛАНЧЕ

ден 3,650.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 45cm должина и 3cm продолжеток / 0.9cm x 1.2cm елемент

1 на залиха

код: 01L05-03487 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GIFTING ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *