Попуст!

GIFTING ПРСТЕН

ден 2,800.00

Mатеријал: сребро 925 родирано и кристали
Димензија: 1cm елемент

код: 04X01-03831 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GIFTING ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *