Попуст!

GIFTING ПРСТЕН

Original price was: ден 3,300.00.Current price is: ден 2,640.00.

Материјал: сребро 925 родирано и кристали
Димензија: 0.6cm и 0.7cm елементи

код: 04X01-03811 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GIFTING ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *