Попуст!

GIFTING ПРСТЕН

ден 2,560.00

Материјал: сребро 925 и кристал
Димензија: 1cm елемент

код: 04X01-03798 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GIFTING ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *