Попуст!

GIFTING ПРСТЕН

Original price was: ден 3,200.00.Current price is: ден 2,560.00.

Материјал: сребро 925 и кристали
Димензија: 1cm елемент

код: 04X01-03797 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GIFTING ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *