GIFTING ПРСТЕН

ден 4,600.00

Материјал: сребро 925 родирано и кристали
Димензија: 0.9cm x 1.2cm елемент

код: 04X01-03853 Категории: ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GIFTING ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *