GIFTING ОБЕТКИ

ден 4,100.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 1.3cm прстен и 1.2cm x 1.4cm елемент

1 на залиха

код: 03X05-03089 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GIFTING ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *