Попуст!

GIFTING ПРСТЕН

ден 2,120.00

Материјал: сребро 925 родирано и кристали
Димензија: 0.6cm елемент

код: 04X01-03804 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GIFTING ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *