GIFTING ОБЕТКИ

ден 3,450.00

Материјал: сребро 925 родирано и кристали
Димензија: 0.9cm x 1.2cm

1 на залиха

код: 03X01-03289 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GIFTING ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *