GIFTING ОБЕТКИ

ден 3,800.00

Материјал: сребро 925 родирано и кристали
Димензија: 1.1cm дијаметар на круг + 0.6cm и 0.7cm елементи

код: 03X01-03181 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GIFTING ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.