GIFTING ЛАНЧЕ

ден 3,500.00

Материјал: сребро 925 родирано и кристали
Димензија: 42cm должина и 3.5cm продолжеток / 2.4cm x 1.5cm елемент

код: 01X01-04862 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GIFTING ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *