GIFTING ЛАНЧЕ

ден 4,100.00

Материјал: сребро 925 родирано и кристали
Димензија: 45cm должина и 3cm продолжеток / 1.2cm елемент

код: 01X01-05427 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GIFTING ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *