Попуст!

GIFTING ЛАНЧЕ

ден 2,560.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата, кристали и тиркиз камен
Димензија: 49cm должина / 0.6 x 1.7cm елемент / 0.4cm камен

1 на залиха

код: 01X05-02192 Категории: , , Ознаки: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GIFTING ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.