GIFTING ЛАНЧЕ

ден 3,500.00

Материјал: сребро 925 родирано и кристали
Димензија: 37cm должина и 4cm продолжеток / 1cm елемент

код: 01X01-05278 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GIFTING ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *